info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه درب شیشه ای قاب

کابینت آشپزخانه درب شیشه ای قاب

کابینت آشپزخانه کلاسیک، چوب طبیعی و شیشه ای با ترکیب روستایی و دلتنگ؛ پانل های لعابی رنگ شده با شیشه هر دو مدرن و شیک هستند. به خصوص برای آشپزخانه های کوچکتر، شیشه ای روشن و شفاف است که برای بزرگنمایی بهتر است.

شرح

مشخصات:

مدل

GK-80

نوع کابینه

کابینت آشپزخانه درب شیشه ای قاب

پانل درب

پانل درب شیشه ای رنگ پودری 22 میلی متری با قاب آلومینیومی

کابینه جعبه

تخته سه لا 16/18 میلی متری با رنگ نقاشی روکش توس.
تخته خرده چوب 16/18 میلی متری با پایان دادن به ملامین.
تخته خرده چوب 16/18 میلیمتر (تخته خرده چوب) با پایان دادن به ملامین.

مدل درب

18 میلیمتر / 22 میلیمتر عرض پانل 45 درجه لبه برش.

لبه درب لبه

همانند پانل درب.

سخت افزار

BLUM / DTC / Hettich / Grasshopper / یا نام تجاری سخت افزار دیگر

MOQ

1 مجموعه کابینت آشپزخانه

بسته بندی

بسته بندی تخت یا بسته بندی مجتمع که به مشتری بستگی دارد.

زمان تولید

40-50 روز برای سفارش عادی.

بندر تحویل

شانگهای یا نینگبو.

آیتم های اختیاری

شمارنده / سینک / سوپاپ / لوازم آشپزخانه دیگر و غیره. که می توان از کاتالوگ لوازم جانبی انتخاب کرد.

مدت زمان گارانتی

10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان.

شرایط پرداخت

سفارشات کوچک: 50٪ از مبلغ به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگیری.
سفارش های بزرگ: 30-40٪ به عنوان سپرده، 5٪ از مبلغ به عنوان تضمین کیفیت پروژه.

بعد از سرویس

اگر چیزهایی را پیدا کنید که در هنگام نصب ناپدید شده باشند، همه چیز توسط هوا می شود.
ما تمام کابینت و سخت افزار 10 سال گارانتی ارائه می دهیم.

فروشگاه اصلی

اقیانوسیه / آمریکای شمالی / خاورمیانه / یورو شمالی

درباره راسن
 


Rosen حرفه ای با کیفیت بالا تامین کننده مبلمان سفارشی، محصولات اصلی ما هستند کابینت با کیفیت بالا، کمد، لباس های شسته شده، کابینت حمام و سایر محصولات چوبی. در حال حاضر فروش سالیانه ما به 10 میلیون دلار رسیده است.


پس از نزدیک به 10 سال توسعه، ما و همه نوع سازندگان بزرگ و متوسط، عمده فروشان برای ایجاد روابط بلندمدت همکاری. پروژه های همکاری ما شامل آمریکای شمالی، آمریکای مرکزی، خاورمیانه، استرالیا، اروپا است.

چگونه به آشپزی کابینت آشپزخانه دست یابید؟

حذف قالب را می توان در چند مرحله حذف کرد

اگر کابینت های آشپزخانه خیس شده باشند، چیزهایی که در داخل قرار می گیرند ناگزیر از این رنج می برند، بنابراین ما باید با آن ها مقابله کنیم، بنابراین وقتی ما در کابینت آشپزخانه در خانه پیدا می کنیم، چه باید بکنیم؟

گام اول: ابتدا به طور مستقيم با قسمت پخته شده مقابله کنيد، کابينت آشپزخانه را باز کنيد، قسمت کاسياس کابينت آشپزخانه را بگيريد، با حوله کاغذي يا قلم مو خشک کنيد تا محل جوشانده را برداريد. اگر نمیتوان آن را با موفقیت حذف کرد، به پاک کردن مرطوب تغییر دهید. برای جلوگیری از آسیب رساندن به ساختار داخلی کابینت آشپزخانه، از یک برس مرطوب برای تمیز کردن خمیر استفاده نکنید.

مرحله 2: علامت های قالب باقی مانده را حذف کنید. آن را برس با یک برس نرم و سپس آن را با الکل برداشته. اگر این یک نقطه کلاسیک بسیار قدیمی است، ابتدا آب آمونیاک خنک را به حالت کپور خرد کرده و پس از یک دوره، محلول پرمنگنات پتاسیم را اعمال کنید و در نهایت آن را با محلول بیسولفیت سدیم بشویید و آن را بشویید. پس از این درمان، قالب پایه را می توان حذف کرد.

مرحله 3: لایه ای از رنگ را به قسمت کاسه ای تزریق کنید یا یک لایه موم بپاشید. به منظور جلوگیری از رشد دوباره قالب، ما باید شرایط هوای مورد نیاز برای رشد قالب را جداسازی کنیم. در این زمان، آن را فقط باید در محل که در آن قالب شده است قالب ریخته شده است. یک لایه رنگ یا موم می تواند مورد استفاده قرار گیرد. از آنجا که این به معنی تشکیل یک فیلم محافظ است.

چرا کابینت کابینت آشپزخانه؟

به طور کلی، دو شرایط اصلی وجود دارد که می تواند سبب شکل گیری در کابینت آشپزخانه شود. یکی از آن اینست که محیط کلی محیط داخلی بسیار مرطوب است. دوم، موارد بعد از خشک شدن آنها به طور مستقیم در کابینت آشپزخانه قرار داده شده است.

راه حل: 1. همیشه تهویه اتاق را نگه دارید تا مطمئن شوید محیط اطراف خشک است. 2، شما می توانید کربن فعال یا کربن فعال را در کابینت آشپزخانه قرار دهید تا کابینت آشپزخانه بتواند محیط نسبتا خشک و تمیز داشته باشد. کربن فعال نه تنها دارای عملکرد خشک، بلکه همچنین به طور موثر میکروارگانیسم ها موجود در هوا را جذب می کند. در نهایت، اقلام قرار داده شده در کابینت آشپزخانه باید ابتدا خشک شود. علاوه بر این، استفاده از رنگ های پایین تر نیز ممکن است کابینت آشپزخانه را به شکل کوره بپوشاند

علاوه بر نگه داشتن داخلی کابینت آشپزخانه و محیط داخلی خشک، چه چیز دیگری می تواند ما را برای جلوگیری از کابینت آشپزخانه از ریختن؟

1، ما باید به طور مرتب برخی از مواد زائد موجود در کابینت آشپزخانه را حذف کنیم تا کابینت آشپزخانه تمیز نگه داشته شود تا کابینت آشپزخانه به راحتی قالب بندی نشود.

2، شما می توانید از تمیز کردن خمیر و یا رطوبت عامل برای رطوبت و قالب برای گوشه کابینت آشپزخانه در خانه خود استفاده کنید. علاوه بر این، در دیوار، کف، حمام و دیگر مکان ها همچنین می توانید عامل ضد عفونی کننده ضدعفونی کننده چند منظوره استفاده کنید، آسان برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن.

3، ما می توانیم برخی از مواد مقاوم در برابر رطوبت در کابینت آشپزخانه، مانند فیلم قرار داده است.

4. هنگام رنگ آمیزی دیوار، رنگ را با فرمول ضد باکتری و ضد خش مخلوط کنید، که می تواند به طور موثر جلوگیری از جوانه های قالب را ایجاد کند.

橱柜 _13


橱柜 _16


Hot Tags: کابینت آشپزخانه درب شیشه ای، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست