info@kitchen-cn.com +86-571-56976336


آیا پیش از این با موارد زیر ملاقات می کنید؟

1) برخی از تأمین کنندگان برای کاهش هزینه و ایجاد مشکل کیفیت پس از نصب از مواد پایین استفاده می کنند.

2) برخی از تأمین کنندگان طراحان حرفه ای خاص خود را ندارند. نقشه های فروشگاهی که ارائه می دهند کارایی ندارند و باعث ایجاد مشکل در نصب سیستم می شوند.

3) هنگام بارگیری ظروف ، برخی از تأمین کنندگان فقط از مواد بسته بندی نازک استفاده می کنند ، این باعث می شود بسته های هنگام تخلیه خراب شوند.

4) برخی از تأمین کنندگان بعد از اتمام نصب کابینت ، خدمات پس از دیگری ارائه نمی دهند. مشکلی که مشتریان مطرح کرده اند نمی توانند به موقع حل شوند.

Order-Process-2


روزن به شما یک راه حل متوقف شده همه جانبه را پیشنهاد می کند!

1) روزن می تواند گواهینامه های آزمون معتبر شخص ثالث را برای پاسخگویی به الزامات کیفیت درجات مختلف آثار کارگاهی پروژه ارائه دهد.

2) ما بیش از 10 سال تجربه در طراحان ارشد داریم تا نقشه های طراحی را در کل فرایند تولید کنترل کنند. صرف نظر از سفارش کوچک و بزرگ ، کلیه نقشه های فروشگاه رایگان است.

3) ما بالاترین مواد محافظ را به کلیه محصولات خود می دهیم. ما برای محافظت از تمام کابینت های حمل و نقل LCL از بالاترین ماده محافظ استفاده می کنیم.

همه ضمانت های کابینت و کانتر ما به 5 سال و ضمانت سخت افزار به 10 سال می رسد. ما خدمات جایگزینی رایگان را در طول سال گارانتی ارائه می دهیم.


چگونه با ROSEN کار کنیم؟

تصویر زیر راه حل یک مرحله ای از ارتباطات پیش فروش را نشان می دهد ، طراحی هایی مانند طرح های نقاشی بر اساس نیاز مشتری ، تحقیق و توسعه به حمل و نقل ، نصب و خدمات پس از خدمات. استانداردهای لازم برای انجام فرآیند تولید دقیق ، کمک به مشتریان بیشتر در وقت و هزینه برای هر دو طرف صرفه جویی کرده و بهترین مزایا را برای همه مشتریان ما به ارمغان می آورد.


مراحل سفارش سفارش دهید

روزن هر فرآیند از جمله مذاکره ، طراحی ، تولید ، کیفیت QC ، بارگیری و نصب را به طور کامل کنترل می کند تا اطمینان حاصل کند که کلیه مشتریان می توانند بهترین کیفیت محصولات و مطلوب ترین قیمت ها را دریافت کنند.


01 مذاکره

تأیید جزئیات - نقل قول اختصاصی - تأیید مواد - آرایش نمونه ها

- بازدید از کارخانه - قرارداد امضا کنید


02 طراحی

نقشه های CAD - لیست جزئیات مواد - نهایی ساخت نقشه های فروشگاه

تجزیه Drawings


03 تولید

-انتشار و حفاری-بانداژ باریک-رنگ آمیزی-تصویربرداری -آموزینگ


04 QC    

بررسی مجدد مواد-اندازه-جزئیات پردازش


05 بارگیری

-کانتینر-اسناد تحویل-ترخیص مشتری -Shipment


06 نصب

پرسش ها و پشتیبانی از نصب در هنگام نصب


07 بعد از خدمات

خدمات جایگزینی در طول سالهای گارانتی