info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
هزینه نمایندگی سقف آشپزخانه کوارتز و کانتر

هزینه نمایندگی سقف آشپزخانه کوارتز و کانتر

فروشنده هزینه کوارتز آشپزخانه تاپ و کانتر کوارتز سنگ بیشتر رنگدانه های معدنی، بنابراین مطابق با رنگ سنگ، در نور شدید خورشید برای مدت زمان طولانی تابش کنتراست محلی، چشم غیر مسلح سخت است نه به رعایت آن تغییر رنگ، علاوه بر این، سنگ کوارتز کل در...

شرح

فروشنده هزینه تاپ آشپزخانه کوارتز و کانتر

کوارتز سنگ بیشتر رنگدانه های معدنی، بنابراین مطابق با رنگ سنگ نه در نور شدید خورشید برای مدت زمان طولانی تابش کنتراست محلی چشم غیر مسلح است دشوار است به رعایت آن تغییر رنگ، علاوه بر این، سنگ کوارتز کل در فرایند تولید را کل فرایند کنترل اتوماتیک و تجهیزات ساخت محصول رنگ استاندارد یکپارچه نرخ بسیار بالا است. در داخل سالن استفاده طولانی مدت از زندگی روزمره به علت اکسیداسیون و پیری خوردگی نخواهد بود، باعث حرارتی تماس و پژمرده رنگ و درخشش.

مشخصات.

مواد تشکیل دهنده سنگ کوارتز

کریستال سنگ کوارتز طبیعی... 93%

رزین های عملکرد ویژه... 6%

رنگدانه و مواد کمکی... 1%

خوب به جدول سنگ کوارتز است؟

سنگ کوارتز است سطح روشن براق پس از بیش از 30 فرآیند پیچیده صیقل، حتی پس از یک دوره طولانی از استفاده، سطح نیز همان جدول جدید با روشن است. کوارتز واقعی سنگ آشپزخانه با سختی و مقاومت در برابر خوردگی و درجه حرارت بالا و ویژگی دیگر, است که, استفاده از چاقو و ابزار های دیگر، سطح خش خواهد شد. آشپزخانه اسید هم و قلیایی هم مقاومت به خوردگی عالی، دیگر سنگ مصنوعی وجود دارد و کانتر دیگر نه می توانیم ویژگی های دمای بالا.

ابتدا آسان نیست 

برخی از مواد ساخته شده در کابینت کنید خش به راحتی، و که سختی سنگ سنگ تا 7.5 تا سنگ کوارتز به راحتی scratche نخواهد بود، توسط فشرده سازی خلاء همه ما می دانیم بيشترين سختي ده، جدول سنگ کوارتز نمی خواهد د. وجود دارد مواد اولیه سنگ کوارتز ذوب بالاتر هستند نقطه از مواد، پس سنگ کوارتز به درجه حرارت بالا. اگر چه هنوز سنگ، اما پس از پردازش ویژه ای که همان سنگ کوارتز نیز احساس واقعی سنگ است.

تعمیر و نگهداری ساده است

تعدادی از فرایندها را تجربه کرده است موضوع روشن که شده اى ساخته شده از کابینت می تواند بالای مواد فوق قرار داده شده. رنگدانه سنگ کوارتز مبتنی بر رنگدانه های معدنی و طبیعی سنگ، بلکه است آسان نیست برای تغییر رنگ مشکل را محو. برخی از میز شکسته شده است، سنگ کوارتز، بالای آن را كشش نمی شود به راحتی شکسته. نگهداری روزانه نیز بسیار ساده و راحت است، می توانید با داروی نظافت عمومی.

حفاظت از محیط زیست غیر سمی

مثل چوب در نظر بگیرند که آیا فرمالدئید است و سنگ نیاز به در نظر گرفتن آن است که آیا لازم است برای انجام تشخیص آلودگی تابش در کانتر سنگ کوارتز در برجسته ترین یکی از بسیاری از دکوراسیون بسیار با دقت، انتخاب خواهند شد مزایا و معایب است ایمنی کوارتز سنگ غیر سمی آن سنگ بسیار سازگار با محیط زیست است که هر گونه ناخالصی معدنی است که می تواند باعث آلودگی تابش را شامل است. مردم در استفاده از مواد سنگ کوارتز به کانتر آشپزخانه می تواند. البته علاوه بر عملکرد در حفاظت از محیط زیست بسیار خوب است، آن است که همچنین است در جنبه ضد باکتری کوارتز کانتر سنگ متراکم ساختار غیر متخلخل بنابراین باکتری آشپزخانه کوچک که هیچ پنهان بودن بدن انجام.

کمبود سنگ کوارتز

کاستی های سنگ کوارتز نه زیاد گفت: مزیت اول آن سختی بسیار بزرگ است، طوری که همه چیز طرف دو تا سختی ناشی از سنگ کوارتز به کاستی های پردازش آسان نیست. یکی که است اگر سنگ کوارتز فشار قوی خارج از این مورد است, آن آسان برای تعمیر آن وجود دارد. یکی از بزرگترین نقطه ضعف فرض ارزش خوبی برای پول است و سپس قیمت خود را به طور طبیعی کم نیست. و محصول خود را نسبتا ساده است.

سنگ کوارتز رنگ ورق

1.png

2.png

3.png

4.png

کوارتز پایان مقابله با تاپس

11.jpg

جزئیات بسته بندی کوارتز

12.jpg

مشاهده کارگاه سنگ کوارتز

15.jpg


Hot Tags: فروشندگان هزینه آشپزخانه کوارتز تاپ و کانتر، چین، سازندگان و تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست