info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
بهترین مواد مهندسی کوارتز گزینه های آشپزخانه

بهترین مواد مهندسی کوارتز گزینه های آشپزخانه

بهترین کوارتز مواد آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه این از طریق یک ماشین خاص در شرایط خاص فیزیکی و شیمیایی برای سرکوب حجم بزرگ است ...

شرح

بهترین کابینت آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه

سنگ کوارتز مصنوعی بیش از 80 درصد از کریستال کوارتز با رزین و دیگر عناصر کمیاب است که نوع جدیدی از سنگ را مصنوعی ساخته است. از طریق یک ماشین خاص در شرایط فیزیکی و شیمیایی خاص برای سرکوب اندازه بزرگ این صفحه است. مواد اصلی آن کوارتز است. سنگ کوارتز بدون تابش، سختی بالا، ایجاد یک جدول سنگ کوارتز سنگ زنی خراب نیست (سختی Mohs 7)؛ آلودگی رنگ نمی کند (تولید خلاء. غلیظ غیر متخلخل)؛ گرم خیلی بد نیست (مواد کوارتز می تواند دمای 300 ℃)؛ بدون سمی (NSF گواهی شده، فلز غیر سنگین، می تواند تماس مستقیم با مواد غذایی را مستقیم).

مشخصات.

عناصر سنگ کوارتز

کریستال سنگ کوارتز طبیعی .............................................. ............................ 93٪

رزین های عملکرد ویژه ............................................... ............................... 6٪

رنگدانه ها و کمکی ............................................... ..................................... 1٪

آشپزخانه در استفاده از سنگ کوارتز، به دلیل قرار دادن طولانی مدت سوپرهیتر، از قبیل: گلدان برنجی به پایان رسیده، انبساط حرارتی و انقباض منجر به تغییرات در مواد درون مولکول ها می شود، زمان طولانی، منجر به از دست دادن محلی لرزش یا ترک خوردن از آنجا که آب دارای مقدار زیادی از سفید کننده و مقیاس است، بیش از حد طول می کشد، رنگ میز را سبک تر، تاثیر ظاهر. توصیه می شود یک قطعه کوچکی از پد یا قفسه را روی میز قرار دهید تا مانع داغ از روی میز شود. اجاق گاز با درجه حرارت بالا را قبل از خنک نگه داشتن چند دقیقه بگذارید.

سنگ کوارتز بیش از 90 درصد از کریستال کوارتز با رزین و سایر عناصر کمیاب است که ساختار نوع جدیدی از سنگ، با بافت سخت، خاک، پوشیدن، ویژگی های درجه حرارت بالا است.

کوارتز سنگ به دلیل سختی بالا و تراکم دلایل، در مقایسه با سنگ مصنوعی آسان به خونریزی، فرکانس تمیز کردن سنگ سنگ کوارتز است که در واقع بر اساس استفاده از مشتری، معمولا در خانه پس از عملیات به موقع با یک چاقو برای خراش جدول، شما می توانید یک هفته برای تمیز کردن و تعمیر و نگهداری واحد، یک سال تمرکز بر تعمیر و نگهداری یک بار.

به منظور اجتناب از مشکلات تعمیرات، معمولا به تعمیر و نگهداری توجه می شود، ظروف را به آرامی جای گذاری کنید، کشش ندهید و پد عایق را قرار دهید. نگه داشتن میز در هر زمان تمیز، پاک کردن خاک را با یک پارچه مرطوب، برای جلوگیری از نفوذ لکه ها به میز، بهترین قرار دادن واشر تحت بطری چاشنی مایع است، به طوری که مایع باقی مانده در مخزن برای تخریب جدول ؛ به طور مساوی اشیاء سنگین قرار داده شده، نه به طور مستقیم بر روی سبزیجات برش جداول و استفاده از صندوق مورد مناسب. توجه به رطوبت و به طور منظم لهستانی.

صفحات رنگ کوارتز سنگی

2.png

1.png

3.png

کوارتز نهایی تکمیل شده است

4.jpg

جزئیات بسته بندی کوارتز

10.jpg

نمایشگاه کارگاه سنگ کوارتز

15.jpg


Hot Tags: بهترین آشپزخانه کوارتز گزینه های آشپزخانه آشپزخانه، آشپزخانه، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست