info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
هزینه های پایین سیاه جوش گرانیت کاشی کانتر آشپزخانه

هزینه های پایین سیاه جوش گرانیت کاشی کانتر آشپزخانه

سنگ های گرانیتی سیاه و سفید سنگ سیاه و سفید سنگ گرانیت وارد سنگ گرانیت وارد شده است، بازار مصالح ساختمانی به نام گرانیت، اما زمین شناسی، پترولوژی به عنوان متعلق به گابرو تعریف شده است، جایی که جینشا پیلورسن باستان است، منشاء سنگ شن و ماسه طلای سیاه است هند است. سیاه ...

شرح

هزینه های پایین سیاه و سفید درزگیر گرانیت کاشی آشپزخانه countertops

سنگ سیاه شن و ماسه سنگ گرانیت وارد شده است، بازار مصالح مصالح به نام گرانیت، اما زمین شناسی، سنگ شناسی به عنوان متعلق به گابرو تعریف شده است، جایی که جینشا پریکسن باستان است، سنگ ذغال سنگ سیاه و سفید است که منشاء هند است.

دانه های سیاه معتقدند که ما در زندگی روزمره غریبه نیستیم، استفاده از سنگ شن و ماسه طلای سیاه بسیار گسترده است، اصلی ترین بازار داخلی و آشپزخانه بیشتر استفاده می شود، عمدتا به این دلیل که سری های شن و ماسه طلای سیاه گرانیت سیاه با گل طلایی، سختی بالاتر، معمولا برای ساخت کابینت و میز آشپزخانه استفاده می شود، اثر مدرن مدرن تزئینی را برجسته می کند.

مشخصات.

ساده توضیحات: گرانیت شن و ماسه شن و ماسه طلایی

منبع: هند

شرح: ماسه سیاه نوعی از گرانیت، شن و ماسه زیرزمینی، شنهای کوچک است. سیاه جینشا، منشاء هند است. ماسه های بزرگ و کوچک از نقاط، ضخامت نقاط، سنگ ما معمولا استفاده می شود سنگ سنگ شن و ماسه سیاه است، ضخامت <1.5cm، بین="" 1.2-1.4cm،="" درب="" بسیار="" استرس="" در="" مورد="" یکپارچگی="" سنگ،="" این="" است="" که="" بهترین="" سنگ="" است،="" درهای="" ما="" معمولا="" حدود="" 90="" سانتی="" متر="" است،="" کاشی="" هایی="" که="" سنگ="" اغلب="" دارای="" یک="" درز="" است،="" بنابراین="" سنگ="" مرمر="" برای="" استفاده="" به="" عنوان="" سنگ="" مناسب="">

ویژگی ها: گرانیت خوب است، دانه متوسط، ساختار دانه دانه درشت و یا مانند ساختار تکه دار، ذرات یکنواخت و خوب، شکاف کوچک (تخلخل به طور کلی 0.3٪ تا 0.7٪)، جذب آب بالا نیست (جذب آب به طور کلی 0.15 ٪ ~ 0.46٪)، با مقاومت در برابر یخ زدگی. سختی گرانیت بالا است، سختی Mohs آن 6 یا بیشتر، تراکم آن در 2.63g / cm3 به 2.75 g / cm3 بین مقاومت فشاری 100-300MPa، که گرانیت خوب می تواند تا 300MPa یا بیشتر، مقاومت خمش در به طور کلی در 10 ~ 30Mpa.

خواص فیزیکی: تراکم فشرده 2.97g / cm، جذب آب 0.19٪، مقاومت فشاری 122.6Mpa، مقاومت خمشی 17.4Mpa، سختی Mohs 6.6، براق 86.6

توصیه شده استفاده: زمین، دیوار، پس زمینه، آشپزخانه، شومینه و غیره.

شرح گیاه: ماسه سیاه و پرده هوا سیاه و سفید با ستاره های طلایی خال خال شده است، به طوری که تمام آسمان شب شب زنده داری طبیعی، مرموز و سکسی سیاه و سفید برای برخی از مکان های بالا پایان دکوراسیون.

توضیحات مرتبط: انواع به طور عمده سیاه و سفید، چرا که در بلوک های فیلم میکا، طلا جلا بعد از نقطه، با توجه به رنگ، طلا و نقاط مختلف دیگر به تاریکی، تیره، طلای بزرگ، طلا، نقطه طلای کوچک و به زودی. این رقم نسبتا پایدار است، همان معدن، نقطه طلا رنگ را افزایش داده است، نقص اصلی سیاه، سیاه، سفید، نقطه طلای یکنواخت نیست، ترک و غیره. بلوک بلوک اندازه هستند، اما قطعات بزرگ مواد نسبتا کوچک است، با توجه به طول و عرض قیمت بلوک متفاوت است. مصرفکنندگان چینی به ویژه از نظر گونه، به میزان 95 درصد از خرید ما، تنها تعداد کمی از مقادیر زیادی به ایتالیا فروخته می شود.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

دیدگاه کارگاه سنگ تراورتن

4.jpg

5.jpgHot Tags: هزینه های کم هزینه گرانیت سیاه گرانیت آشپزخانه آشپزخانه، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست