info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
مقرون به صرفه از گرانیت ساخته شده تیره برای کانتر آشپزخانه

مقرون به صرفه از گرانیت ساخته شده تیره برای کانتر آشپزخانه

مقرون به صرفه از گرانیت ساخته شده تیره برای کانتر آشپزخانه کاشی کانتر آشپزخانه گرانیت یا ورقه ارائه برنامه دکوراسیون خانه منحصر به فرد و بلند مدت. در بازار آن به هنوز هم یکی از سخت ترین و بهترین طبیعی سنگ است. مهمتر از همه، وجود دارد دقیقا دو گرانیت همان، بنابراین شما می توانید...

شرح

مقرون به صرفه از گرانیت ساخته شده تیره برای کانتر آشپزخانه

گرانیت کاشی آشپزخانه کانتر یا ورقه ارائه برنامه دکوراسیون خانه منحصر به فرد و بلند مدت. در بازار آن به هنوز هم یکی از سخت ترین و بهترین طبیعی سنگ است. مهمتر از همه، وجود دارد دقیقا دو گرانیت همان طوری که شما می توانید یک آشپزخانه لوکس و منحصر به فرد ایجاد کنید.

مشخصات.

نام چینی: جین Cai کارشناسی ارشد

نام انگلیسی ترجمه: GIALLO VENEZIANO

منشا: برزیل

نوع مواد: گرانیت

پس زمینه رنگ: قهوه ای

سری: سری معمولی

استفاده: زمین سرپوشیده

عملکرد: فله تراکم 2.64g / cm3، فشار 128.8Mpa خم 9.6Mpa، آب جذب 0.4%

ویژگی های طرح: رنگ طلا منشاء کارشناسی ارشد برزیل، این سنگ گرانیت است طبیعی طبیعی است، این ماده است به طور گسترده ای استفاده می شود، مناسب برای انواع دکوراسیون, آسان برای مطابقت با رنگ، نوع مواد سخت، آسان نیست برای تغییر شکل، مواد بازار فعلی بسیار خیلی. نقص اصلی: زنگ، زنگ، رنگ تفاوت، سوزاندن سطحی، آسان به شکستن تیره بیشتر تقسیم. سوزاندن سطح با بیشتر عمدتا دیوارهای خارجی.

گونه های مربوطه توصیه می شود: عشق سبز تیره فلات تصور, رنگارنگ, پیتزا طلایی کنف

محدوده: زمین، دیوار، شومینه، آشپزخانه و غیره

مورد استفاده: نانجینگ ICBC Ma Cai جین تزئینی دیوار و صفحه ویژه به شکل قوس (توسط جهانی سنگ گروه ارائه سنگ)، Xiamen هتل Kempinski

1.jpg

2.jpg

3.jpg

در بازار گرانیت هنوز هم یکی از سخت ترین و بهترین طبیعی سنگ است. مهمتر از همه، وجود دارد دقیقا دو گرانیت همان طوری که شما می توانید یک آشپزخانه لوکس و منحصر به فرد ایجاد کنید.

ارسال 1.Value

فریم های تخت خواب آشپزخانه می تواند ارزش خانه را افزایش می دهد. که باعث سرمایه گذاری خوب. آن ظرافت اضافه کنید اگر می خواهید به فروش خانه، آشپزخانه، آن خانه خود بسیاری از ارزش را خواهد شد. اگر پول عاقلانه گرانیت وركتبس نصب است.

2-زیبا

گرانیت است طبیعی مواد است در سراسر جهان با صدها سال از تاریخ، اما لوازم جانبی نزدیک به چهل سال از چیزهایی است. در مقایسه با دیگر محصولات ممکن است گران تر اما این یکی از بهترین سرمایه گذاری است. آن دوام آن مقرون به صرفه ترین انتخاب می کنند. برای کابینت آشپزخانه، عملی و زیبا است.

3. طراحی منحصر به فرد از طبیعت

گرانیت تغییر رنگ لطیف است که محصولات مصنوعی است نه تقلید شده باشد می تواند. آشپزخانه ویژگی های خاص خود است که آن خانه سبک شخصی ایجاد کنید. مشاهده دقیق شما را پیدا که با تغییرات نور اتاق گرانیت رنگ نیز در حال تغییر است. سنگ مصنوعی در حالی که فقط لایه سطحی گرانیت رنگ لکه و یا سبک های دیگر را از طریق سنگ تمام اجرا. ویژگی هر سنگی متفاوت است.

4. مقاومت در برابر باکتری ها

با توجه به بافت آن گرانیت یکی از کانتر آشپزخانه ترین بهداشتی می شود. چون بدون تخلخل بنابراین آسان به نژاد باکتری و خاک آشپزخانه دیگر نیست. قالب و کپک زدن وجود دارد. در صورت استفاده از کاشی گرانیت البته شکاف گل بالا هنوز هم مشکلات کپک و رنگ آمیزی.

5. آسان برای تمیز کردن

آشپزخانه گرانیت جدول مراقبت بالا نسبتا ساده است، فقط استاد برخی از عقل سلیم. ، روزانه تمیز کردن و تمیز کردن سریع با یک پارچه نرم یا کاغذ towel تفاوت. استفاده از آب ولرم و صابون معمولی. سنگ ذرات متراکم، کم تخلخل، رنگرزی نیست مشکل اصلی است. هنگامی که مهر و موم شده یا جلا، گرانیت می تواند رطوبت مقاومت. هر سال 1-3 بار دوباره مهر و موم شده است. روش تمیز کردن شما را با موافقت گردید. موقع برداشتن لکه ریخته ساده و امن است.

6. خانواده دوستانه آشپزخانه

به هیچ وجه در کنار بچه ها در آشپزخانه راه بسیار خوبی برای برقراری ارتباط است. آنها کابینت خود آسیب خواهد شد. شاید شما فقط نیاز به آنها آویزان در لبه روشن تر در دراز مدت، این ممکن است مشکلات است.

7. وجود

یکی دیگر از دلایل که چرا این سنگ است که می توان آن را تعمیر محبوب است، وجود دارد. نه انجام آن خودتان. تامین درباره وضعیت و مشورت نظرات خود را.

8-سخت

سطح آن سخت خش خواهد شد مگر اینکه دیگر گرانیت یا الماس در خارج هستند.

این عملی آن است. شما قطعا نمی خواهم به دقت با آشپزخانه کانتر که شما نیاز دارید این است که به نگرانی در مورد کانتر آشپزخانه آسیب دیده. گرانیت را می توان تضمین کرد. در واقع خش بودن یکی از دلایل اصلی آن درخشش طولانی مدت است.

9. مقاومت در برابر دمای بالا

گرانیت سطح می توان اتلاف حرارتی خوب بدون فوم و یا ترک خوردگی. آن حتی می تواند مقاومت فویل ماهی تابه بدون ترک ردهای. اما با این حال، پد تشک هنوز هم خوب است.

10-بهبود محیط آشپزخانه

آشپز را به کار بر روی کانتر آشپزخانه گرانیت را دوست دارد. شما حتی می توانید چیزی را در آن برش. این سطح سرد نیز بسیار مناسب برای دست زدن به شیرینی است. هنگامی که شما نصب کانتر آشپزخانه گرانیت، شما خواهید دید که همه سقوط در عشق با پخت و پز.

آشپزخانه سنگ کارگاه مشاهده

1.jpg

2.jpg

Hot Tags: مقرون به صرفه از گرانیت ساخته شده تیره برای کانتر آشپزخانه چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست