info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه کابینت آشپزخانه

جایگزینی پانل های چوب پنبه ای درخت کریستال درخت کابینت افرا زیره نرم افرا و سخت افرا دو چوب چوب معتدل تولید شده در رودخانه یانگ تسه به جنوب تا تولید خارجی تایوان در شرق ایالات متحده است. چوب خاکستری قهوه ای به حلقه خاکستری قرمز سوراخ لوله آشکار نیست و ...

شرح

جایگزینی پیش ساخته افرا چوب پانل آشپزخانه درب کابینت

افرا زیره نرم افرا و سخت افرا دو چوب نرمال تولید شده در رودخانه یانگ تسه به جنوب تا تولید خارجی تایوان در شرق ایالات متحده است. چوب خاکستری قهوه ای به حلقه خاکستری قرمز آشکار سوراخ لوله نیست و کوچک به طور مساوی توزیع شده است. چوب افرا در ساختار الگوی نازک و یکنواخت نازک و یکنواخت است. آسان برای پردازش سطح برش کمتر صاف آسان برای خشک کردن چوب. عملکرد پوشش رنگ چسب خوب است. به طور عمده برای ورق فلز خمیر نازک استفاده می شود.

مشخصات.

مدل

DP-84

نوع کابینه

کابینت آشپزخانه پانل چوب جامد چوب افرا

پانل درب

پانل درب چوب جامد 18 میلیمتر / 22 میلی متر

کابینه جعبه

تخته خرده چوب 16/18 میلی متر با پایان دادن به ملامین (رنگ سفید)
تخته خرده چوب 16/18 میلیمتر (تخته خرده چوب) با پایان دادن به ملامین. (رنگ سفید )
16/18 تخته سه لا با روکش چوب توس.

مدل درب

سبک شاکر یا سبک کلاسیک اروپایی

سخت افزار

BLUM / DTC / نام تجاری دیگر سخت افزار دیگر

MOQ

1 پانل های بالای درب را تنظیم کنید

بسته بندی

بسته بندی تخت یا بسته بندی مجتمع که به مشتری بستگی دارد

زمان تولید

30-35 روز برای سفارش عادی

بندر تحویل

شانگهای یا نینگبو

آیتم های اختیاری

شمارنده / سینک / سوپاپ / لوازم آشپزخانه دیگر و غیره. که می توان از کاتالوگ لوازم جانبی انتخاب کرد.

دوره ضمانت

10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان.

شرایط پرداخت

سفارشات کوچک: 40٪ از مقدار به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگذاری.
سفارش های بزرگ: 30٪ به عنوان سپرده، تعادل ما قبول T / T و پرداخت L / C / OA

بعد از سرویس

اگر چیزهایی را پیدا کنید که در هنگام نصب ناپدید شده باشند، همه چیز توسط هوا می شود.

نقشه ها تایید می شوند

هزینه طرح کابینت 200 تومان / SET است که بعد از تایید سفارش بازگشت خواهد شد. اگر نقاشی را در دست داشته باشید، نیازی به طراحی مجدد ندارید.
ما نقاشی نهایی نقاشی های کامل را به عنوان شواهد تایید برای تولید نهایی ارائه می دهیم.

بازار اصلی

اقیانوسیه / آمریکای شمالی / خاورمیانه / شمال یورو / آفریقا

انواع مختلف پانل درب چوب جامد برای انتخاب شما -

7.jpg

معرفی انواع چوب های مختلف برای مبلمان جامد

افرا افرا به طور کلی به دو دسته تقسیم می شود: افرا نرم است که به عنوان قرمز و افرا درخت نقره افرا شناخته می شود و دیگری افرد سخت نیز به عنوان افرا سیاه سیاه و سفید شناخته می شود و غیره. افرا در چین همچنین دارای طیف گسترده ای از توزیع جنوب به یوننان شمال به شمال شرقی تولید می شود مانند شمال شرقی تولید چوب رنگ است یکی از آنها در کشور ما همیشه پارچه وفل اسپیندل و کفش کفش کارخانه آخرین چوب ویژه است. با توجه به تفاوت های منشا و تفاوت تنوع برخی از الگوهای داخلی ساختار پارچه افرا نرم نرم چسبی نرم با شکوه ضعیف نیست، اما برخی از انواع داخلی از کیفیت خوب برخی از صفحه همچنین چشم پرنده و الگوی ببر پشت است که افرا در درجه بالا وجود دارد. معروف ترین گونه های افرا عبارتند از قارچ فلفل شمالی (ACERSaccharum) و افرا سیاه (A. nigmum) که معمولا "افرا کانادایی" شناخته می شود. آیا سختی چوب مبلمان متوسط ​​کفپوش تجهیزات ورزشی درجه بالا چوب است. مزایای مبلمان افرا 1 چوب افرا ستاره ساختار کلیه خوب و یکنواخت سبک و الگوی الگوی بسیار عالی هماهنگی رنگ بدون گره اسکار است. بهترین افرا در جهان، افرا کانادایی است اما دارای ویژگی های سرد در زمستان و سرد است.

8.jpg

گرافن کار ساده تر پردازش پوشش رنگ عملکرد خوب چسب. در ناخن نیرو نسبتا قوی است با قوی قوی با دوام زیبا بالا پایان مزایای به طوری که عمر طولانی مبلمان افرا. معایب مبلمان افرا 1 رنگ نرم افرا مناسب برای برخی از نیاز به برجسته کردن رنگ تولید مبلمان نیست. 2 مبلمان افرا بزرگترین دشواری خشک شدن نسبتا خشک خشک است، وقتی که آن را آسان به پیچ و تاب و موثر بر سطح زیبایی از مبلمان و سطح برش افرا صاف به اندازه کافی ساخته شده از مبلمان افرا احساس فقیر.

کاج خود را آسان خشک می کند، رزین کاج را خنثی می کند، بنابراین خود مواد خوب برای تولید مبلمان نیست، اما مردم نوردیک اعتقاد ندارند که پس از اینکه چوب کاج خشک را به یک رنگ بسیار خوب و چوب سخت و نرم تبدیل کرد. از آنجا که حفاظت از محیط زیست و احساس خود را از چوب ساخته شده به طور روزافزون محبوب کاج مبلمان. مبلمان کاج از چوب کاج به سرعت در حال رشد است. بدون مصنوعی هرس کاشت پردازش در مواد شاخه های بخشی از رشد طبیعی آثار مبلمان می تواند به طور کامل نشان می دهد زمانی که زیبایی طبیعی مواد.

9.jpg

مبلمان کاج مزایای استفاده از 1 مبلمان سازگار با محیط زیست و زیبا کاج در پردازش استفاده عمومی از رنگ آب فرمالدئید بدون رنگ رنگ از رنگ خواهد بود بر اساس آب بر اساس محیط زیست می تواند دانه دانه های طبیعی خود را زیبا و سخاوتمند حفظ

2 تعمیر ساده کاج در مقایسه با سایر چوب نگهداری چوب جامد می تواند به عنوان چوب جامد کاکتوس پارچه مرطوب و نرم در امتداد دانه چوب چوبی ساده پاک کردن توجه به تهویه مانند

3 آسان برای حمل و نقل بسیاری از مبلمان کاج می تواند استفاده از حمل و نقل بسته بندی تخت مونتاژ، راحت تر است.

4 بوی مواد کاج با کیفیت بالا خواهد شد بوی منحصر به فرد از سیاهههای مربوط منتشر می شود ممکن است تازه شروع شده برخی از مردم استفاده نمی شود اما این بوی خاص بدن انسان نه تنها بی ضرر، بلکه همچنین باعث سلامت خوب است.

5 ارزان ترین آخرین و مهمترین چیز این است که کاج مبلمان ارزان قیمت در مقایسه با ده ها هزار طبقه مبلمان چوب جامد با قیمت چوب کاج جامد می تواند به عنوان بسیار نزدیک به مردم توضیح داده شده است.

کاستی های مبلمان کاج

1 آسان برای تغییر کاج رنگ شامل بسیاری از کاج و مواد دیگر ساخته شده از مبلمان برای مدت طولانی در معرض هوا را وارد کنید واکنش های شیمیایی با هوا تولید می شود در نتیجه مبلمان رنگ تیره تر می شود این نیست کیفیت مواد آن آیا استفاده معمولی آن در اکثر موارد شما را دوست نخواهد داشت

2 استحکام آسان به تغییرات محتوای کاج، مستعد ابتلا به تغییر شکل ترک خوردگی 3 چوب نرم نرم چوب چوب کاشی بنابراین بهتر است که از قفسه کتاب و دیگر مبلمان تحمل بار اما همچنین در استفاده از روند به طور تصادفی آسان به 4 ضربه کاج گره در فرآیند رشد طبیعی، بسیاری از گره ها را تولید می کند اما زیبایی خاصی را تحت تاثیر قرار می دهد اما بعضی از مردم در معرض کمبود آن هستند.

پردازش سدر رنگ آسان برش سطح رنگ پس از خوب خوب درخشان است؛ چسباندن آسان ناخن قوی. پس از صدها سال طول می کشد و بدون آسیب می تواند برای ساخت کشتی شناخته شده به عنوان "قایق سدر" که پایدار بد نیست؛ در جنوب حفاظت از باستانی از بسیاری از ساختمان های کلاسیک سدر استفاده می شود برای پرتوهای حک شده اندازه صفحه نمایش فنگ و غیره. کمپرس چوب ضخیم از مبلمان بسیار سنگین آسان برای حرکت است.

مزایای مبلمان سدر 1 چگالی مبلمان سدر نسبتا بزرگ آب است کپک دودرانی فاسد نمی شود مبلمان عمومی سایپرس حداقل 3 یا 4 دهه است. 2 مبلمان سدر ساخته شده از حفاظت از محیط زیست 3 رنگ سدر رنگ گرد و غبار عمیق نیست تمیز کردن بسیار راحت تعمیر و نگهداری آسان کمبود مبلمان Bakelite 1 چوب سدر چوب زخم سطح چوب دشوار است برای مقابله با کلمات بیشتر تحت تاثیر زیبا است.

10.jpg

کمبود مبلمان کیپرس

1 چوب چوب سدر سطوح اسکار بیشتر با کلمات برخورد نمی شود زیبا تر است

2 چوب چوب سدر حاوی روغن بیشتری است تا آفات بیشتر

3 سبک مبلمان سدر ممکن است کمی قدیمی باشد


Hot Tags: جایگزینی prefab افرا چوب جامد پانل آشپزخانه درب کابینت، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست