info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینه راهاندازی کابینت پنل درب پنل پنل نزدیک من

کابینه راهاندازی کابینت پنل درب پنل پنل نزدیک من

روتینگ آنلاین کابینه بلوط پنجره روکش درب پانل درب نزدیک من و چسب هیئت مدیره پوست ساخته شده است از چگالی هیئت مدیره فشار روکش روکش می شود بخش پلاستیکی را می توان یافت می شود خمیر وسط بدن اصلی چوب و سطح حدود 2mm پوست خمیر چسب بر روی MDF ساخته شده از تولید ...

شرح

مسیریابی آنلاین کابینه پانل درب روکش بلوط در نزدیکی من

و پوسته پوسته هیئت مدیره ساخته شده است از تخته چگالی هیئت مدیره رب استفاده می شود صفحه پلاستیکی را می توان یافت می شود وسط چوب اصلی و سطح پوست حدود 2 میلی متر خمیر چسب بر روی MDF ساخته شده از فرآیند تولید است برای آب و هوای خشک در شمال می تواند از ترک خوردگی هسته جلوگیری کند، اما پوست را در جنوب از شرایط آب و هوایی مرطوب تر، آسان می کند از درام و یا حتی پوست لایه برداری.

مشخصات.

مدل

DP-97

نوع کابینه

کابینت آشپزخانه روکش چوب بلوط

پانل درب

18 میلیمتر / 22 میلی متر تخته MDF با پوشش روکش چوب بلوط.

کابینه جعبه

تخته خرده چوب 16/18 میلی متر با پایان دادن به ملامین (رنگ سفید)
تخته خرده چوب 16/18 میلیمتر (تخته خرده چوب) با پایان دادن به ملامین. (رنگ سفید )
16/18 تخته سه لا با روکش چوب توس.

مدل درب

پانل درب شاکر یا پانل درب مسطح

سخت افزار

BLUM / DTC / نام تجاری دیگر سخت افزار دیگر

MOQ

1 مجموعه بالا

بسته بندی

بسته بندی تخت یا بسته بندی مجتمع که به مشتری بستگی دارد

زمان تولید

30-35 روز برای سفارش عادی

بندر تحویل

شانگهای یا نینگبو

آیتم های اختیاری

شمارنده / سینک / سوپاپ / لوازم آشپزخانه دیگر و غیره. که می توان از کاتالوگ لوازم جانبی انتخاب کرد.

دوره ضمانت

10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان.

شرایط پرداخت

سفارشات کوچک: 40٪ از مقدار به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگذاری.
سفارش های بزرگ: 30٪ به عنوان سپرده، تعادل ما قبول T / T و پرداخت L / C / OA

بعد از سرویس

اگر چیزهایی را پیدا کنید که در هنگام نصب ناپدید شده باشند، همه چیز توسط هوا می شود.

نقشه ها تایید می شوند

هزینه طرح کابینت 200 تومان / SET است که بعد از تایید سفارش بازگشت خواهد شد. اگر نقاشی را در دست داشته باشید، نیازی به طراحی مجدد ندارید.
ما نقاشی نهایی نقاشی های کامل را به عنوان شواهد تایید برای تولید نهایی ارائه می دهیم.

بازار اصلی

اقیانوسیه / آمریکای شمالی / خاورمیانه / شمال یورو / آفریقا

روش شناسایی چوب درب چوب جامد و صفحه روکش چوب

11.jpg

در حال حاضر در بازار درب کابینت چوب جامد می توان به درب کابینت خالص جامد چوب و درب کابینت چوب کابینت جامد تقسیم شده است.

ضخامت پانل خالص چوب جامد معمولا 2 تا 2/1 میلیمتر است و کل بدن از یک نوع چوب ساخته شده است (سطح صحیح را می توان شناسایی کرد). و پوسته پوسته هیئت مدیره ساخته شده است از تخته چگالی هیئت مدیره رب استفاده می شود صفحه پلاستیکی را می توان یافت می شود وسط چوب اصلی و سطح پوست حدود 2 میلی متر خمیر چسب بر روی MDF ساخته شده از فرآیند تولید است برای آب و هوای خشک در شمال می تواند از ترک خوردگی هسته جلوگیری کند، اما پوست را در جنوب از شرایط آب و هوایی مرطوب تر، آسان می کند از درام و یا حتی پوست لایه برداری.

از طریق درخت های چوب جامد و تولید مواد خام و ساختار مواد خام را چسبانید، پانل های چوب جامد خالص را از راه حل اساسی برای رطوبت بسیار سنگین پیدا نمی کند و ممکن است روکش و حتی روکش پوست را از کیفیت جدی مشکلات علاوه بر این درهای واقعی چوب جامد واقعا با چینی ها تعریف "اصیل" برای دیدار با یک پایه اقتصادی خاص و وضعیت اجتماعی مصرف کنندگان در تجسم ارزش های خود و احترام به الزامات است.

مزایای پانل های چوب خالص جامد نیز در استفاده مجدد از آن منعکس شده است، زیرا چوب تا زمانی که سطح چوب جامد به رنگ نقاشی سنگ زنی به رنگ آن قابل انعطاف است، کابینه جدید به ویژه برای مواد با ارزش ساخته شده از درب جامد چوب جامد، این مزیت به ویژه آشکار است به صفحه ورق قالب و یا صفحه رنگ به طور کامل غیر ممکن است. بنابراین درب چوب جامد خالص قدیمی و جدید نیست.

برای درج چوب خالص جامد و چسباندن تخته پوست دو روش ساده و راحت برای شناسایی یکی از آنها وجود دارد: مشاهده درب ورودی دانه چوب و جهت مخالف دانه در صورت سازگار شما می توانید درب چوب جامد را تعیین کنید. بر خلاف صفحه خمیر. نگاه دوم به چسب چوب در جلو و عقب سازگار است اگر سازگار نیز می تواند به عنوان چوب جامد جامد چوب قضاوت شود.

انواع مختلف روکش چوب در رنگ درب

12.jpg


Hot Tags: روتینگ آنلاین کابینه پنل درب روکش بلوط در نزدیکی من، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست