info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
آنلاین درب چوب جامد چوب ماهون روکش لمینیت پانل تخته سه لا صفحه تخت درب كابينت

آنلاین درب چوب جامد چوب ماهون روکش لمینیت پانل تخته سه لا صفحه تخت درب كابينت

آنلاین چوب ماهون جامد چوب درب پانل روکش لمینیت تخته سه لا صفحه تخت كابينت درب بافت چوب ماهون است سخت است خشکی چوب کوچک دانه بسیار زیبا است و چوب آسان به لایه برداری است و مجسمه های خوب خرد شده است. ظاهر زیبا و سخاوتمندانه...

شرح

آنلاین درب چوب جامد چوب ماهون روکش لمینیت پانل تخته سه لا صفحه تخت درب كابينت

بافت چوب ماهون خشکی چوب کوچک است سخت است دانه بسیار زیبا است و چوب آسان به لایه برداری است و مجسمه های خوب خرد شده است. زیبا و سخاوتمندانه ظاهر تولید مبلمان مد زیبا. چوب سخت برای تولید قطعات بزرگ از مبلمان آسان نیست با دوام جای تعجب نیست که آسان به تغییر شکل مبلمان لهستانی به خانواده سلطنتی بریتانیا چوب مبلمان سلطنتی تبدیل.

مشخصات.

مدل

داده پردازی-99

کابینه نوع

کابینتهای آشپزخانه چوب روکش چوب ماهون

پانل درب

پایان صفحه 18/22 میلی ام دی اف با روکش چوب گردو.

کابینت جعبه

تخته سه لا 16 / 18mm با ملامین پایان (سفید رنگ)
صفحات چوبی 16 / 18mm (نئوپان) با ملامین به پایان برسد. (سفید رنگ)
تخته سه لا 16/18 با روکش چوب توس به پایان برسد.

مدل درب

پانل های درب شاکر و یا پانل های درب تخت

سخت افزار

بلوم / DTC / دیگر برند سخت افزار

کشورهاي

1 مجموعه بالا

بسته

تخت بسته یا بسته مونتاژ است که بستگی به مشتری

زمان توليد

30-35 روز برای سفارش عادی

بندر تحویل

شانگهای یا نینگبو

موارد اختیاری

مقابله با تاپس / نزول / شیر / هر دیگر لوازم آشپزخانه و غیره. که می توان از فروشگاه لوازم جانبی را انتخاب کنید.

دوره گارانتی

10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان ساخته شده است.

شرایط پرداخت

دستورات کوچک: 40% از مبلغ به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگذاری.
سفارشات بزرگ: 30% به عنوان سپرده توازن ما قبول اعتبارات اسنادی و T/T / پرداخت استئوآرتریت انجام میگیرد،

خدمات پس از

همه چیز کشتی هوایی اگر خواهد پیدا کردن برخی از وسایل گم شده در هنگام نصب.

تایید نقشه

هزینه طراحی کابینت 200 دلار / تنظیم، که پس از تایید سفارش بازگشت خواهد شد. ما قدردانی اگر شما نقشه های در دست، بدون نیاز به طراحی دوباره به پایان رسید.
نقشه های رایگان فروشگاه دقیق نهایی تایید مدارک برای تولید نهایی را به ما ارائه دهد.

بازار اصلی

اقیانوسیه / آمریکای شمالی / میانه شرقی / شمال یورو / آفریقا

مزایا و معایب مبلمان چوب ماهون

منشا نام چوب ماهون

چوب ماهون چوب ماهون نام انگلیسی اشاره به چوب ماهون Meliaceae Meliaceae گونه Swietenia از نام تجاری مواد یکی از چوب گران ترین در جهان است. جمهوری دومینیکن کشوری درخت بومی آمریکا به طور گسترده ای در چین کشت درختان همیشه سبز. درختان تا 15 متر بالا می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درختان خیابان پردیس درختان باغ درختان. قلب چوب است که معمولا نور مایل به قرمز قهوه ای قطر بخش با ویژگی های زیبا از نوار نام از این رو الگوی تولید مواد اولیه با کیفیت بالا با کیفیت بالا مبلمان است.

100.png

خاستگاه گونه چوب ماهون

ابتدا چوب ماهون در امریکای مرکزی بریتانیا تولید شده و آفریقا زادگاه واقعی آن است. با این حال هلندی و انگلیسی تصادفی زمین اندونزی چهار صد سال پیش که در آن خاک حاصلخیز و آب و هوای گرم و مرطوب جنگل های گرمسیری آنها جذب سوار بود. بنابراین هلندی و انگلیسی چوب ماهون از هندوراس و آفریقا به ایران بودند.

از آن زمان شروع به مقیاس بزرگ کمپین کاشت و این درخت بیگانه گونه واقع نشده بود فاقد تطابق رشد ترکیبی هندوراس چوب ماهون و چوب ماهون آفریقایی استفاده دوگانه از چوب ماهون اندونزی. هلندی و انگلیسی با مهارت های فوق العاده بالای مبلمان چوب ماهون ایجاد اختصاص داده شده به سرزمین مادری خانواده سلطنتی به ایران آمده است. در این مرحله چوب ماهون چند قاره پیمایش مرزی کامل. هیچ کس فکر پراکنده در آفریقای دور و چوب ماهون مرکزی آمریکا مبلمان سلطنتی اروپایی تامین سلطنتی تبدیل شده است. در این محدوده وسیعی از tossing گرفتن مقدار چوب ماهون است بالاتر و بالاتر و استفاده از برتر مبلمان چوب ماهون قيمت.

چوب ماهون استفاده از ارزش

چوب ماهون در آمریکا و اروپا به عنوان واردات مواد اولیه با کیفیت بالا برای مبلمان و کابینت در نظر گرفته شده است. چوب ماهون بخت خوب دارای ویژگی های فیزیکی بسیار خوب آن این کیفیت پس است که اگر حتی جریان چند قاره و هنوز هم پذیرفته شده توسط صنعتگران ملی. یکی از جهان گران قیمت ترین چوب مورد استفاده برای مبلمان ساخت آلات موسیقی و غيره است. رنگ های غیر معمول و الگوهای در ابتدای دادگاه بریتانیا محبوب شد. در قرن 18 ساخته شده آقا سر والتر Raleig میز چوب ماهون برای ملکه الیزابت و چوب ماهون در زندگی اشرافی با پیگیری بی سابقه معروف شد. امروز صنعتگران هنوز مایل به استفاده از روش رنگ باز کردن پوشش برای نشان دادن الگوی فرفری چوب ماهون است.

99.jpg

مزایا و معایب چوب ماهون

چوب ماهون چوب جنگلی است. چوب جنگلی به طور کلی داشته باشد خوردگی قوی مقاومت چوب ماهون طبیعی بدون استثنا. این است زیرا بافت چوب ماهون فشرده متراکم ساخت چوب ماهون خوردگی خورنده بسیار قوی است. در عین حال چوب ماهون رایحه منحصر به فرد خود و این عطر قادر به خلاص شدن از موریانه که برای اکثر مردم است که بهترین انتخاب نیز یکی از مزایای چوب بالا پایان است. اما کاستی های چوب ماهون است رنگ چون چوب ماهون برای هلو رنگ که منشاء نام چوب ماهون است. پس از استفاده از سیاه و سفید شن و ماسه اثر واضح است پس از چوب ماهون مناسب به عنوان دکوراسیون کل سبک مبلمان منطقه وسیعی است مناسب به انجام استفاده از انتخاب مبلمان محلی است.

1000.jpg

فنيرس بیشتر انواع چوب درب رنگ

1.jpg

Hot Tags: آنلاین درب چوب جامد چوب ماهون روکش لمینیت پانل تخته سه لا صفحه تخت کابینت آشپزخانه درب، چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست