info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
شیشه ای بزرگ و بلند آشپزخانه واحد درب کابینت پروفیل درب های جایگزین

شیشه ای بزرگ و بلند آشپزخانه واحد درب کابینت پروفیل درب های جایگزین

جایگزینی سبک کابینت کمد شیشه ای درب های شیشه ای شفاف خوب سازگار با محیط زیست دوستانه کشویی بوی توزیع خواهد شد. رنگ های غنی می تواند ساخته شده به انواع رنگ های ویژه رطوبت عملکرد آتش هیچ مشکلی تغییر شکل وجود دارد. درب شیشه ای مواد معمولا است...

شرح

جایگزینی سبک کابینت کمد درب های شیشه ای کشویی

خوب شفاف شیشه ای سازگار با محیط زیست دوستانه بوی پخش خواهد شد. رنگ های غنی می تواند ساخته شده به انواع رنگ های ویژه رطوبت عملکرد آتش هیچ مشکلی تغییر شکل وجود دارد. درب شیشه ای مواد معمولا مورد استفاده در درب کابینت احاطه شده توسط قاب آلومینیومی یا شانه خالی کردن از وسط منطقه وسیعی از شیشه است. همچنین به عنوان محلی موزاییک فویل گل می توان.

مشخصات.

مدل

داده پردازی-91

کابینه نوع

پایان صفحه جلوی درب شیشه ای با قاب آلومینیومی

پانل درب

22 mm رنگ شیشه درب پانل با قاب آلومینیومی

کابینت جعبه

تخته سه لا 16 / 18mm با ملامین پایان (سفید رنگ)
صفحات چوبی 16 / 18mm (نئوپان) با ملامین به پایان برسد. (سفید رنگ)

مدل درب

طراحی طبیعی مسطح

سخت افزار

بلوم / DTC / دیگر برند سخت افزار.

کشورهاي

50 عدد بالا

بسته

تخت بسته یا بسته مونتاژ است که بستگی به مشتری

زمان توليد

30-35 روز برای سفارش عادی

بندر تحویل

شانگهای یا نینگبو

موارد اختیاری

مقابله با تاپس / نزول / شیر / هر دیگر لوازم آشپزخانه و غیره. که می توان از فروشگاه لوازم جانبی را انتخاب کنید.

دوره گارانتی

10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان ساخته شده است.

شرایط پرداخت

دستورات کوچک: 40% از مبلغ به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگذاری.
سفارشات بزرگ: 30% به عنوان سپرده توازن ما قبول اعتبارات اسنادی و T/T / پرداخت استئوآرتریت انجام میگیرد،

خدمات پس از

همه چیز کشتی هوایی اگر خواهد پیدا کردن برخی از وسایل گم شده در هنگام نصب.

تایید نقشه

هزینه طراحی کابینت 200 دلار / تنظیم، که پس از تایید سفارش بازگشت خواهد شد. ما قدردانی اگر شما نقشه های در دست، بدون نیاز به طراحی دوباره به پایان رسید.
نقشه های رایگان فروشگاه دقیق نهایی تایید مدارک برای تولید نهایی را به ما ارائه دهد.

بازار اصلی

اقیانوسیه / آمریکای شمالی / میانه شرقی / شمال یورو / آفریقا

شیشه صفحه های دستگیره جزئیات طراحی رنگ-

1.jpg

شیشه آشپزخانه كابينت تمام پایان

2.jpg

3.jpg

شیشه درب کابینت دانش معرفی و ویژگی

آشپزخانه مهم ترین محل در خانه ما این است که من را به جای خوشمزه اما بنابراین وجود خواهد داشت برخی از دود ما در آشپزخانه قرار می گیرد بنابراین ما نیاز به شیشه ای به دلیل تولید خوشمزه چیزی مانند روغن درب کابینت زیر روزن به تلفن احساس است l به شما در مورد ویژگی های شیشه ای درب کابینت و نحوه خرید کابینت درب شیشه ای.

شیشه درب کابینت - درب کابینت

استفاده از درب های شیشه ای در زندگی روزمره مردم بسیار گسترده ای مانند کابینت کابینت و غيره از جمله می توان درب كابينت استفاده و مزایای آن بزرگ روشن و سنتی بدون درب های چوبی و یا استیل بسیار بزرگ نگاه سبک و آسان برای تمیز کردن است.

شیشه درب کابینت - مزایای شیشه درب کابینت

شیشه درب کابینت نیست بنابراین بیش از حد دست و پا گیر آشپزخانه نسبتا نازک دادن احساس است مجهز به شیشه درب کابینت آن بزرگ نور پاک کردن بسیار راحت تر نسبتا کوچک است صرفه جویی در زمان

عمومی شیشه درب کابینت می دهد احساس بزرگ است و روشن است که بدون در نظر گرفتن سبک خانه چینی یا اروپایی مدرن یا عتیقه را نصب شیشه درب کابینت برای بسیاری از سبک شیشه درب کابینت می تواند وحشی هستند.

صرفه جویی در وقت است بزرگترین ویژگی شیشه درب کابینت، زیرا شیشه محصول نسبتا آسان برای تمیز کردن برای شما کارهای خانه اتمام بخشی از زمان را نجات داد.

شیشه درب کابینت - کابینت درب شیشه ای خرید

ظاهر پنجره برای سبک خود را انتخاب کنید بهترین رنگ برای مطابقت با مبلمان.

هیئت کابینه بهتر است برای استفاده بیشتر از هیدروژن آمین هیئت خیلی بهتر از تخته های چوبی رنگ است اگر مواد خوب است پس از انتخاب مواد مهم ترین است سپس زمان طولانی بد شده است. سازگار با محیط زیست است.

در خرید زمان به دقت خرید ظاهر مشاهده با دقت نگاه کنید که آیا بسته تنگ است اگر گم شده است یا نه تنگ آن بهتر فروش است. خدمات پس از فروش به تولید کنندگان رسمی حفاظت خدمات پس از فروش اگر شما خرید پنجره بدون تضمین هیچ کس پس از جایگزینی حمایت عمومی از تولید کنندگان هستند خدمات پس از فروش را انتخاب کنید.

انتخاب ضد آب رطوبت اما قالب نیز هنوز هیچ زنگ و زیبا و با دوام زندگی آسیب دیده خواهد شد. هیئت مدیره skirting مواد چوب عمومی آسان برای جذب جزر و مد آب است.

بالا ما را در شیشه درب کابینت خرید معرفی و مزایای ما می توانیم با توجه به سبک دکوراسیون خانه خود را به درب کابینت، شیشه ای مناسب در خانه با درب شیشه ای خرید کابینت به ما بسیاری از راحتی نه تنها به ما خانواده اضافه شده بو زیبایی است t نیز می باید به زندگی روزانه ما را بسیاری از مزایای درب کابینت هر خانواده است.

4.jpgHot Tags: درب شیشه ای بزرگ و بلند واحد آشپزخانه درب کابینت پروفیل های جایگزینی چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست