info@kitchen-cn.com +86-571-56976336

احتمالا پودر اتاق ذخیره سازی حوله حمام نزول و حوضه کابینه

پودر اتاق ذخیره سازی حوله حمام نزول و حوضه کابینه احتمالا استفاده از حمام عمودی نادر است که به گسترش فضای اسکان، کابینت که حمام کل عطر و طعم منحصر به فرد است. طرح سینی شیشه ای در روشویی سطوح مرطوب و خشک را جدا و زندگی را بهبود می بخشد...

شرح

احتمالا پودر اتاق ذخیره سازی حوله حمام نزول و حوضه کابینت

استفاده از حمام عمودی نادر است که کابینه به گسترش فضای اسکان، به طوری که تمام حمام عطر و طعم منحصر به فرد است. طرح سینی شیشه ای در روشویی سطوح مرطوب و خشک را جدا و زندگی washware را بهبود می بخشد.

مشخصات

مدل

FB-163

کابینه نوع

صفحات چوبی با دانه چوب ملامین باز ذخیره سازی قفسه های غرور کابینت

پانل درب

پایان 18 mm نئوپان (صفحات چوبی) با ملامین دانه چوب.

کابینت جعبه

16 mm صفحات چوبی یا تخته سه لا تخته با رنگ سفید و تیره ملامین به پایان برسد.

مدل درب

پانل درب تخت با آب بندی لبه PVC

سخت افزار

بلوم / DTC / دیگر برند سخت افزار

آشپزخانه

20 میلی متر سفید backsplash و آشپزخانه سنگ کوارتز.

حمام لوازم جانبی

سرامیک سفید بالا حوضه شمارنده.
مس نیکل آبکاری طبقه بالا شیر آب حمام.
بدون قاب کیرینگس آینه با چراغ روشنایی.
نوع دسته SUS سبک منحصر به فرد.

کشورهاي

واحد Customzied - مجموعه 1

بسته

تخت بسته یا بسته مونتاژ است که بستگی به مشتری

زمان توليد

30-35 روز برای سفارش عادی

بندر تحویل

شانگهای یا نینگبو

موارد اختیاری

مقابله با تاپس / نزول / شیر / هر دیگر لوازم آشپزخانه و غیره. که می توان از فروشگاه لوازم جانبی را انتخاب کنید.

دوره گارانتی

10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان ساخته شده است.

شرایط پرداخت

دستورات کوچک: 40% از مبلغ به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگذاری.
سفارشات بزرگ: 30% به عنوان سپرده توازن ما قبول اعتبارات اسنادی و T/T / استئوآرتریت انجام میگیرد، پرداخت.

خدمات پس از

همه چیز کشتی هوایی اگر خواهد پیدا کردن برخی از وسایل گم شده در هنگام نصب.

بازار اصلی

اقیانوسیه / آمریکای شمالی / میانه شرقی / شمال یورو

خدمات

ما ارائه می دهیم تمام خانه طراحی کابینت سفارشی که شامل کابینت آشپزخانه و کمد لباس, واحد های حمام، کتانی، ذخیره سازی واحدهای Walk in ردا پایه شیر، واحد تلویزیون و غیره.

تمام طراحی حمام و بعد پایه در داده های اندازه گیری واقعی خود را به خانه.

تمام طراحی کابینت سبک و مواد می باشد و مطابقت با سبک دکوراسیون کل خانه.

حمام غرور کابینه جزئیات تصاویر سفارشی

1.jpg

2.gif

3.gif

4.jpg

5.jpg

علاوه بر واحد های کابینت حمام استاندارد، ما همچنین می توانید را هر کابینت سفارشی حمام است که می تواند مطابقت با سبک کابینت تمام خانه خود را، با استفاده از همان مواد و طراحی به عنوان آشپزخانه کابینت, کمد لباس خود را, کتانی, ذخیره سازی, پیاده روی در لباس بلند و گشاد. تمام طراحی کابینت سفارشی می تواند هر درخواست ویژه شما دکوراسیون خانه را تامین کند.

طراحی های مدرن امروزی تر مرجعی (Customized واحد)

6.jpg

مدل دکوراسیون حمام برای انتخاب شما (استاندارد واحد)

7.jpg

فضا چگونه طراحی حمام بزرگ نیست؟ چگونه برای قرار دادن حمام کابینت با شناور قیمت تمام راه آپارتمان کوچک تبدیل شده است اولین انتخاب برای همه خرید. Huxing خود را کوچک, دکوراسیون حمام سخت تر است. منطقه کوچک و ویژگی های بیشتر، چگونه به قول و قرار معقول برای اینکه راحت و باریک احساس. امروز ما با هم برای یادگیری و درک چگونگی طراحی حمام کوچک طراحی کابینت حمام حمام آمده است.

چگونه برای طراحی حمام های کوچک

1 تن رنگ سرد بازتاب, بنابراین استفاده از واحدهای کوچک می تواند احساس فضای بزرگ است، و همان رنگ و پوشش سخت، استفاده از همان رنگ از رنگ های مختلف در حالی که حفظ وحدت دستشویی و حمام مبلمان و لوازم جانبی را انتخاب کنید ، همچنین افزایش سطح فضا.

2، خطوط از دیوار شده نرفته تا سقف خطوط عمودی حمام به منظور افزایش اثر فضایی است که راه را برای ساخت آسان است. با استفاده از خطوط عمودی برای دادن توهم چشم انسان به جای تضعیف مقیاس فضایی.

3، قطع برنامه پارتیشن کم بدون شک طرح کلی از حمام کردن انعطاف پذیر کنند. منطقه، شستن توالت منطقه می توان طراحی انعطاف پذیر، بلکه همچنین برای اطمینان از روشنایی کلی حمام.

4، برخی از شیار بر روی دیوار حمام بود اصل تنظیم با شیار، شما می توانید در استفاده از مواد محلی قرعه کشی. برخی از سرویس های بهداشتی به دلیل لوله های بسته و تهویه، اما همچنین "گنج، زباله تبدیل به" بازی موضوعات. در فضا و الگوی اجازه می دهد تا مورد، شما می توانید این شیار نوع مشابه, درون انبساط. این گسترش فضای ذخیره سازی، لوازم آرایش محل پنهان شدن، هنوز بسیار مناسب برای استفاده است.

طراحی کابینت حمام حمام های کوچک

1 طراحی دیوار در حمام، وجود ناچار آب داشته باشد، این بخش از حمام کابینت از دیوار را نه تنها به صرفه جویی در فضا در زمین طبقه فضای بدون ترک گوشه معلق، فضای ساده تر است، اما همچنین باید نگران کابینت حمام مرطوب خواهد شد.

2 آینه کابینت, پایه کابینت حلق آویز کابینت, شمارنده اگر چه اندازه بهداشتی افزار در حمام بزرگ, اما به عنوان مثال با آینه کابینه یا کابینت پایه، بهداشتی افزار نیست اما می تواند مورد استفاده قرار گیرد در چیزهای بی اهمیت حمام مانند صورت پاک کننده مسواک جام شمشیر و غیره هوشمندانه پنهان در پشت آینه بلکه چرخه دیگر تمیز کردن می تواند کمی طولانی تر تمیز کردن وسایل منظمی در کابینه کوچک زیر غرور ذخیره می شود. همراه با طرح آینه کلی، شما می توانید احساس فضا را دو برابر کشش. شما همچنین می توانید استفاده از فضا برای کابینت کابینت قرار می تواند کاغذ بهداشتی و حوله و حوله کاغذی و مواد شوینده و محصولات بهداشتی دیگر. با توجه به عرض دیوار به انتخاب کابینه عمودی ایستاده دیوار قادر به جای بسیاری از لوازم آرایش.

3، ذخیره سازی منطقه حمام راه اندازی منطقه ذخیره سازی باز می توان مستقل, همچنین می توانید با طراحی کابینت حمام متصل شده، شما می توانید اشیاء شل همیشه دریافت. توالت در اطراف محل در قفسه کوچک قرار می گیرد و یا حوله نوار ذخیره سازی آسان برای شستن که حلق آویز حوله و موارد دیگر. حمام کوچک استفاده مناسب از منطقه دیوار با توجه به فضای بیشتری برای نصب برخی از شبکه پذیرش باز شامل انواع لوازم آرایش می دهند.Hot Tags: احتمالا پودر اتاق حوله ذخیره سازی حمام نزول و حوضه کابینت، چین، تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست