info@kitchen-cn.com +86-571-56976336

70 کشور حیاط حمام مجموعه با صندلی ها و کابینه کوچک

70 سالن مجلل وحشی کشور با استفاده از کمربند و کابین ذخیره سازی کوچک. سبک آمریکایی نوعی سبک زندگی آمریکایی است که امروزه شکل گرفته است. سبک زندگی آزاد و غیرقابل انکار، اصلاحات زیاد و محدودیت ایجاد، به طور غیرمستقیم نیز نوع دیگری از عاشقانه گاه به گاه را به دست آورد، اما می تواند جدید پیدا کند ...

شرح

70 ویلای حمام کشور با استفاده از کمربند و کابین ذخیره سازی کوچک

سبک آمریکایی نوعی شیوه زندگی آمریکایی است که امروزه شکل گرفته است. سبک زندگی غیرقابل انکار، اصلاحات زیاد و محدودیت ایجاد، به طور غیرمستقیم نیز نوع دیگری از عاشقانه های گاه به گاه را به دست آورد، اما می تواند ریشه های جدید فرهنگ، نوستالژی، عواقب و جو را پیدا کند اما راحت با سبک گاه به گاه.

مشخصات

مدل

FB-155

نوع کابینه

قفسه های ذخیره سازی چوب جامد و کابینت های بلند برای واحدهای حمام

پانل درب

پانل درب چوب جامد 22 میلیمتر / 18 میلی متر

کابینه جعبه

16 میلی متر لاشه چوب لاستیکی و یا تخته سه لا با finasih ملامین.

مدل درب

پانل طراحی درب شیکر آمریکایی

سخت افزار

BLUM / DTC / نام تجاری دیگر سخت افزار دیگر

MOQ

واحد استاندارد - 20 مجموعه کابینت، واحد سفارشی - 1 مجموعه

بسته بندی

بسته بندی تخت یا بسته بندی مجتمع که به مشتری بستگی دارد

زمان تولید

30-35 روز برای سفارش عادی

بندر تحویل

شانگهای یا نینگبو

آیتم های اختیاری

شمارنده / سینک / سوپاپ / لوازم آشپزخانه دیگر و غیره. که می توان از کاتالوگ لوازم جانبی انتخاب کرد.

دوره ضمانت

10 سال پس از نصب بدون آسیب انسان.

شرایط پرداخت

سفارشات کوچک: 40٪ از مقدار به عنوان سپرده، تعادل قبل از بارگذاری.
سفارش های بزرگ: 30٪ به عنوان سپرده، تعادل ما قبول T / T و پرداخت L / C / OA.

بعد از سرویس

اگر چیزهایی را پیدا کنید که در هنگام نصب ناپدید شده باشند، همه چیز توسط هوا می شود.

فروشگاه اصلی

اقیانوسیه / آمریکای شمالی / خاورمیانه / یورو شمالی

سرویس

ما طرح کابینت سفارشی کل خانه را که شامل کابینت آشپزخانه، کمد لباس، حمام، کتانی، واحدهای ذخیره سازی، رختشویی، قفسه های شراب، واحدهای تلویزیونی و غیره می باشد، ارائه می دهیم.

تمام کابینت ها طراحی، سبک و مواد می تواند همان و مطابقت با سبک دکوراسیون کل خانه است.

هزینه کل طراحی خانه کابینت - 200 دلار / SET، هزینه طراحی کسر می شود از کل منظور اگر مقدار کلی کابینت کل به 20000 دلار برسد.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

کابینت حمام چوب جامد از محیط وب می ترسد؟

چوب جامد نیز به 369 تقسیم می شود، و غیره، مواد چوب جامد مختلف در عملکرد محیط آب متفاوت است. همانطور که همه ما می دانیم، مناسب ترین کابینت حمام بلوط سفید، بلوط قرمز یا دیگر لاستیک تولید شده در تایلند و دیگر چوب لاستیکی، بازار عمومی به طور کلی به عنوان کابین حمام بلوط، قیمت چوب ارزان قیمت لاستیک شناخته شده است.

بلوط ما همه می دانیم که ما بشکه بلوط شنیده می شود، ساخته شده از ظروف fermentation شراب بلوط است. بلوط نه تنها حاوی فنل های شیمیایی است که با شراب واکنش می دهند تا بوجود آمدن عطر و طعم را به وجود آورند، در حالی که بلوط نیز باعث جلوگیری از اکسیداسیون شراب می شود.

چوب لاستیک آن را! خود را در مناطق گرمسیری و مرطوب رشد می دهد، مقاومت آب و رطوبت آن بسیار خوب است، بنابراین بسیاری از قایق های قبلی از چوب لاستیکی ساخته شده اند. استفاده می شود به عنوان یک مبلمان کابینت حمام، اگر چه بافت بلوط خالص خوب نیست، اما مواد بلوط فقیر نیست.

بنابراین ما می بینیم که در واقع، اثر ضد آب از چوب بلوط و لاستیک عالی است، پایه به راحتی می توانید با محیط مرطوب در حمام برخورد.

رنگ بیرونی نیز می تواند اثر محافظتی خوبی داشته باشد. هر رنگ هیدروفوب است، در آب حل نمی شود، کابینت حمام مبلمان، رنگ و مبلمان معمولی است، اگر چه روند همان است، اما به دلیل مشکلات زیست محیطی، به طوری که به طور کلی رنگ بیش از مبلمان معمولی متراکم. فقط به این ترتیب که اطمینان حاصل شود که آب و دوش فرسایش کابینتی نخواهند بود، بنابراین ما اغلب تعداد زیادی از کارخانه کابینت حمام را می بینیم تا ارتقا سطح مقاومت خود در برابر کابینت حمام را به خوبی انجام دهند، کشو را در آب قرار دهید، در حالی که نگه داشتن چند ماده ماهی قرمز.

البته، در حال حاضر برخی از کابینت های چوب جامد در بازار هر دو چوب نیست، علاوه بر چوب دیگر، نه همه چوب در درمان مرطوب خوب است، اما به طور کلی، تا زمانی که دست زدن به فیلم خوب، مقاومت در برابر رطوبت هنوز هم ممکن است ، اما اگر چوب لاستیک یا بلوط خود را مقاوم تر به مواد چوب مرطوب، پس ما لازم نیست که نگران مشکلات رطوبت.

مدل های غرفه حمام برای انتخاب شما (واحد های استاندارد)

6.jpg

علاوه بر واحدهای کابینت استاندارد، ما همچنین می توانیم هر کابینت حمام سفارشی که می تواند با سبک کابینت تمام خانه شما مطابقت داشته باشد، با استفاده از همان مواد و طراحی به عنوان کابینت آشپزخانه، کمد لباس، کتانی، انبار، پیاده روی در کت و شلوار. هرگونه درخواست ویژه برای دکوراسیون منزل خود را برآورده کنید.

7.jpg

مجموعه تصاویر کارگاه

8.jpg

9.jpg

Hot Tags: مجموعه ای از 70 کشور خانه با حصیری و کابین ذخیره سازی کوچک، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی

ارسال درخواست